Ekoloji Market Organik Soya Unu 750 Gr

58.00 TL
Ürün Kodu

Marka
Ekoloji Market

Soya unu yüksek nitelikli amino asitler açısından zengindir, protein değeri yüksektir, ve mükemmel bir demir, kalsiyum ve B vitaminine rağmen nişasta içeriği düşüktür. Soya unu içeriğini kıymetli yapan unsur içeriğindeki mineral ve vitamin kombinasyonunun hem çocuk gelişiminde hemde ilerleyen yaşlarda artan ihtiyaçlara aynı anda cevap verebilmesidir. Ekmek yapımında soya ununu kıymetli yapan unsur içeriğindeki % 50 ilk protein oranı ile bayatlamayı geciktirmesidir. Ekmek yapımında soya unu kullanarak hem so

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum

Ekoloji Market Organik Soya Unu 750 Gr

Ekoloji Market Organik Soya Unu
Lezzetli yemekler yapmak isteyenler ya da yediklerinde organik kriterlerden hiçbir şekilde taviz vermeyenler için Ekoloji Market soya ununda da organikten vazgeçmiyor. Özel olarak üretilen soya fasulyelerinden üretilen ve Ekoloji Market müşterileri için özel ambalajlarla paketlenen soya unu, bugüne kadar hiç tatmadığınız kadar lezzetli ve bir o kadar sağlıklı. 

Soya unu yüksek nitelikli amino asitler açısından zengindir, protein değeri yüksektir, ve mükemmel bir demir, kalsiyum ve B vitaminine rağmen nişasta içeriği düşüktür. Soya unu içeriğini kıymetli yapan unsur içeriğindeki mineral ve vitamin kombinasyonunun hem çocuk gelişiminde hemde ilerleyen yaşlarda artan ihtiyaçlara aynı anda cevap verebilmesidir. Ekmek yapımında soya ununu kıymetli yapan unsur içeriğindeki % 50 ilk protein oranı ile bayatlamayı geciktirmesidir. Ekmek yapımında soya unu kullanarak hem soyanın proteininden hemde bayatlamayı geciktirme özelliğinden aynı anda istifade edebiliriz.

Organik Soya Unu Saklama Koşulları Nedir?
Ekoloji Market organik soya unu, kuru bir gıda olduğu için pek çok un çeşidi gibi uzun süre bozulmadan muhafaza edilebiliyor. Ancak bunun için ürünü nem ve yüksek sıcaklıktan uzak, doğrudan ısı ve ışık almayacak serin bir yerde -yazın tercihen buzdolabında- ve ağzı kapalı olarak saklamak gerekiyor.

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONTROL Denetim ve Belgelendirme Ltd.Şti (TR-OT-037) tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır. Ürünlerimiz, HACCP ve ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Kalite Yönetim Sistemlerine sahip tesisimizde üretilmiştir.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır