Days Old Coffee Pratik Filtre Kahve Agora Harmanı 50 li Kutu

230.00 TL
Ürün Kodu

Marka
Days Old Coffee

İçindekiler : 10 gr x 50 adet Pratik Filtre Kahve KAVURMA PROFİLİ : Koyu

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum

Days Old Coffee Pratik Filtre Kahve Agora Harmanı 50 li Kutu

İçindekiler : 10 gr x 50 adet Pratik Filtre Kahve

KAVURMA PROFİLİ : Koyu

Hareketli ve sert içim özelliği ile bu harman, İzmir’in Namazgah semtinde bulunan, Antik Çağ’dan günümüze kadar gelmiş Agora Antik Kenti’nden esinlenerek oluşturulmuştur.

Kelime anlamı ile Agora "toplanılan yer, kent meydanı, çarşı, pazar yeri” gibi anlamlara gelmektedir. Antik Çağ’da "Agora”ların ticari, siyasi ve dini fonksiyonlarının yanı sıra sanatın yoğunlaştığı ve birçok sosyal olayların geçtiği veya gerçekleştirildiği kentin en hareketli odak noktası olduğu bilinmektedir.

 Özenle seçilmiş kahve çekirdeklerinin kavrulup öğütülmesi ile hazırlanan her bir filtre ayrı şekilde, hava geçirmez ambalaj ile paketlenmiştir. Böylelikle pratik kahveniz evde, ofiste, plajda, sporda, piknikte yani dilediğiniz her yerde mükemmel aroma ve tazeliği ile size eşlik eder.

   Güçlü bir gövde ve aromaya sahip koyu kavrulmuş Colombia ve Güney Amerika yörelerine ait %100 Arabica çekirdeklerinin harmanından oluşur.

  

Hazırlanışı : Pratik filtre kahvenizi bardağınıza koyarak üzerine 180-200 ml sıcak su ekleyin. Filtreyi hareket ettirerek 3-4 dk demlenme sonrası bardaktan çıkarın. Daha yoğun bir aroma için daha uzun süre demleme yapabilirsiniz.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır