Fermente Mutfağım Shea Yağlı Deodorant Roll-On 29 ml

71.00 TL
Ürün Kodu

Marka
Fermente Mutfağım

Terlemeyi değil, ter kokusuna sebep olan kötü bakterileri hedef alındı. Beslenen ve nemlenen ciltte iyi bakteriler çoğalarak, ortama hâkim olur. Bu sayede, cilt üzerinde doğal bariyer oluşturarak kötü bakterilerin üremesine mâni olurlar. Kötü bakteri yoksa, kötü koku da bulunmaz!

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum

Fermente Mutfağım Shea Yağlı Deodorant Roll-On 29 ml

%100 Yenilebilir Formül
Kötü kokulardan kurtulmak için onları bastıracak, daha keskin sentetik kokulara, terlemeyi ya da ter kokusunu engelleyecek kimyasallara ihtiyacımız yok! Yenilebilir formülümüzle aldığımız etkili sonuç, binlerce memnun kullanıcıyla kulaktan kulağa yayıldı.

Kullanım amacı
Ter kokusunu önlemeye yardımcıdır. Cilt için doğal, besleyici ve nemlendiricidir. Ergenlik çağında da etkilidir.

Kullanım Şekli
Tüm cilt tipleri için uygundur. Vücudun daha çok terleyen koltuk altı ve ayaklar gibi bölgelerinde kullanılır. Parmak ucuyla aldığınız krem deodorantı (nohuttan küçük), masaj yaparak cildinize yediriniz. Hızlı emilen formülü sayesinde ciltte yağlılık hissi ve uygun kullanımda kıyafetlerde leke bırakmaz. 

Etkili Kullanım
Koltuk Altı İçin Kullanım:
Sıcak yaz günlerinde bile 24 saat etkili olması için küçük bir püf nokta! 
Ayaklar İçin Kullanım:
Terleyen ve kokuya neden olan ayaklarda, ter kokusunu önlemek amacıyla kullanılır. Ter kokusunu gidermede ve ayakta terden oluşabilecek diğer rahatsızlıkları gidermede yardımcıdır. Fermente Mutfağım el yapımı artizan sabunlarıyla temizlenen ayak bölgesi, Fermente Cilt Toniği ile silinir. Kuruyan cilde, Shea Yağlı Krem Deodorant (Roll-on) sürülerek, masajla yedirilir. Bu işlem günde bir kez yapılmalıdır.

Gramaj ve Muhafaza Şekli
• 40 ml. cam kavanozda.
• Ağzı kapalı olarak doğrudan ısı ve ışığa maruz kalmadan, 1 yıl boyunca muhafaza edilir.

Büyük Boy Kullanım Avantajı
200 ml. büyük kremimizin yanında, 40 ml.’lik boş küçük cam kavanozlarımızdan 5 adet alarak, 5 küçük kreme, daha ekonomik fiyata sahip olabilirsiniz. Böylece herkese tavsiye ettiğiniz krem deodorantınızı, sevdiklerinizle de paylaşmış olacaksınız.

Bebeklerde Kullanım
Fermente Mutfağım Shea Yağlı Krem Deodorant, %100 yenilebilir yağlardan üretildiği için toksik kalıntı içermez. Bebeklerin, hamilelerin ve emziren annelerin kullanımına uygundur. 

İçindekiler
Shea yağı, kakao yağı, hindistan cevizi yağı, lavanta yağı, ham balmumu, nişasta, İngiliz karbonatı.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır