Moms Green Organik Aloeveralı Bebek Biberon Temizleyici- ECO 500 ml

35.00 TL
Ürün Kodu

Marka
Yeşil Anne

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum

Moms Green Organik Aloeveralı Bebek Biberon Temizleyici- ECO 500 ml

Organik Aloeveralı Bebek Biberon Temizleyici- ECO 500 ml

Baby’s Green Organik Aloeveralı Kokusuz Biberon Temizleyici, Ecocert onaylı  bitkisel ve doğal hammaddeler içeren formülü sayesinde mama kabı, biberon,emzik gibi bebeğinizin tüm beslenme gereçlerinde temizlik sağlar. Kokusuzdur. Organik Aloe Vera içeren cilt dostu formülü ile bebeğinizin bulaşıkları için özel olarak geliştirilmiştir. Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. 

Koku ve Boya içermez. Yeşil Anne Garantisi ile üretilmiştir. Hindistan cevizi yağı ve nişastadan elde edilen bitkisel hammaddeler kullanılmıştır. Hayvansal kaynaklı hammadde içermez, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. SLES, Fosfat, Klor, Amonyak içermez. Çevre dostudur.

İçeriğindeki ham maddeler, ambalaj ve üretim süreçleri ECOCERT ve VEGAN SOCIETY standartlarına uygun olarak onaylanmıştır. 

Kullanım Şekli: Baby’s Green Organik Aloeveralı Biberon Temizleyiciyi, ıslatılmış biberon fırçasına veya süngere bir tatlı kaşığı (5 ml ) ilave edilir. Beslenme gereçleri yıkandıktan sonra durulanır. Su ve enerji tasarrufu sağlamak için musluk altında suyu akıtarak yıkamak yerine, bulaşıklarınızı su dolu bir kapta , tavsiye edilen dozajlara uyarak yıkayınız. Etkin yıkama çok köpük gerektirmez. 

Ürün Bileşim: 5-15% Aniyonik Aktif (Hindistan Cevizi Yağı) , 5-15% Organic Aloe Barbedensis Leaf Juice* , < 5% Noniyonik Aktif (Şeker Tensidi) ,<%5 Amfoterik Aktif, Gliserin, Sodium Hydroxymethyl glycinate, Sodium Chloride. Ayrıca su içerir .

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır