Aliba Manda Sütü Tam Yağlı- 1 lt (x2 Adet)

90.00 TL
Ürün Kodu

Marka
Aliba Çiftliği

Özlediğiniz geleneksel manda sütü Bursa'da kurulu manda çiftliğinden taze taze kapınıza geliyor. Not: Soğuk zincir sistemiyle strafor kutuda buz aküsüyle gönderim yapılmaktadır.

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum

Aliba Manda Sütü Tam Yağlı- 1 lt (x2 Adet)

Aliba Çiftliği’nin doğal ve günlük taptaze sütlerinden üretilen Aliba Taze Günlük Pastörize Sütler, güven ve lezzete önem verenlerin ilk tercihi oluyor. 
Süt, besleyici gıda olarak içeriğindeki protein, yağ, karbonhidrat, mineral ve vitaminlerle her yaşta insan için vazgeçilmezdir. 
Aliba, sütün doğasında bulunan bu değerleri muhafaza ederek, sütü satış noktalarına sağımdan sonra en geç 24 saat içinde ulaştırır. 
Taze günlük pastörize süt ürünlerinin üzerinde hem üretim hem de tüketim tarihi bulundurarak tüketicilerine tazeliğin güvencesini sağlar. 
Sevgi dolu ve özenli anneler, tazeliğinden emin oldukları Aliba Taze Günlük Süt'ü seçerek aileleri için en iyi tercihi yaptıklarından emin olabilirler. 
Pastörizasyon işlemi, sütün 72°C’ta en az 15 saniye tutulmasıyla gerçekleştirilir. 
Bilimsel çalışmalarla tespit edilen bu sıcaklık ve süre, çiğ sütte var olan tüm hastalık yapıcı mikroorganizmaların ölmesini ve sütün besin değerinin korunmasını sağlar.

 

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır