İlhan Sarı Organik Bebek Zeytinyağ (Max 0.1-0.2 Asit) 250 ml

98.00 TL
Ürün Kodu

Marka
İlhan Sarı

Dalından toplandığı andan itibaren taşıma ve sıkma işlemi maksimum 4 Saat içerisinde yapılmıştır.

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum

İlhan Sarı Organik Bebek Zeytinyağ (Max 0.1-0.2 Asit) 250 ml

İlhan Sarı Organik Bebek Zeytinyağ 0.1-0.2 Asit

Ürün : Bebekler için Organik Natürel Sızma Zeytinyağı

Kullanılan Zeytin Miktarı : 1 litre organik bebek zeytinyağı için kullanılan,organik yeşil bebek zeytin miktarı 10-13 kg dır.

Kullanılan Şişe Cinsi : Bebek zeytin yağı içerisindeki vitamin miktarı kaybolmaması için İtalya da özel olarak üretilen 250 ml lik koyu renkli cam şişelerde hijyenik ortamda el değmeden şişelenmektedir.

Erken Yeşil Hasat zamanlamasıyla BEBEKLER İÇİN özel olarak seçilerek elde edilen, 4 SAAT ORGANİK NATURAL SIZMA ZEYTİNYAĞI Uluslararası organik gözetim kuruluşu ECOCERT® denetiminde %100 Organik, kimyasal gübre ve zirai ilaç kullanılmadan üretilmiştir. Özel olarak yetiştirilen yeşil zeytinlerin dalından el ile özenle hasat edildiği andan itibaren, 4 Saat içinde hiç bir karışıma izin verilmeksizin, oksijensiz ortamda özel soğuk sıkım yöntemiyle üretilen  sızma zeytinyağıdır.

İlhan Sarı Organik Bebek zeytinyağımız 100g'da 2,30g Antioksidan içermektedir; E vitamini olmak üzere A, D, K vitaminleri içerir; Vitamin E miktarı, 117 mg/kg dır. (BEBEKLER İÇİN 4 SAAT ORGANİK NATURAL SIZMA ZEYTİNYAĞI Analizi TÜBİTAK verileridir.) İçerdiği Omega-3 Omega-6 ve Omega-9 yağ asitleri ve Vitaminler sayesinde Zeytinyağımız; çocukların beyin gelişimini ve kemiklerinin güçlenmesini hızlandırmaktadır. 

0 yaş grubundan itibaren bebeklere ve çocuklara verilebilir.  İlhan Sarı Organik Bebek zeytin yağımız yetişkinler tarafından da kullanılır.

Bebekler İçin Faydaları

* Bebeklerin gaz sancısı (Kolik) döneminde, ağızdan verilerek yada göbek bölgesine zeytinyağı ile masaj yaparak gazın yok olmasına ve bebeğin rahatlamasına yardımcı olur. (Bebeklerin mamalara bir kaç çay kaşığı koyularak verilir.)

* Bebeklerin Kabızlık (Konstipasyon) halleri içinde kabızlığı yok eden en doğal ve organik besin kaynağıdır. (Bebeklerin mamalara bir kaç çay kaşığı koyularak verilir.)

* Bebeklerin beyin gelişimini hızlandırır. 

* Kemiklerin güçlendirilmesini hızlandırır.

* Anne sütü kadar kalitelidir.

* Hücrelerin yenilenmesini sağlar ve Hücre yapısını korur. Hücre yapısının bozulmasını engeller, yaraların iyileşmesini yardımcı olur.

* Vücuda alınan ağır metaller zehirli bileşikler radyasyon ve bazı ilaçların yarattığı toksinlere karşı koruma sağlar.

* Cilt sorununuza iyi gelir, cildi güzelleştirir.

* Cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur, cilt için koruyucu bir kalkan görevi üstlenir.

 

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır