Ekoloji Market Şemdinli Çiçek Balı 400 gr

135.00 TL
Ürün Kodu
8697666766498
Marka
Ekoloji Market

Ekoloji Market Organik Şemdinli Balı  Şemdinli balı Hakkari Şemdinli yaylasında ki bitkilelerin binlerce kovanlarından elde edilen enfes bal türlerinden birisidir. Tamamen organik olan şemdinli balı gerçek bir lezzet şahaseridir. Organik üretilen bir şemdinli balında kesinlikle katkı maddesi bulunmaz. Kahvaltılıklarda sıklıkla tüketebileceğiniz şemdinli balı organik bal olarak bilinmektedir. Şemdinli balı tamamen süzme bir baldır. 

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum

Ekoloji Market Şemdinli Çiçek Balı 400 gr

Ekoloji Market organik ürünleri, organik tarım usulü esas alınarak, DE CONRTOL organik ürün sertifikasına sahiptir. 

Ürünlerimiz de kimyasal ilaç, hormon, koruyucu madde ve renklendirici kullanılmamaktadır.

Sertifikalı ve kaliteleri ürünleri tavsiye ediyoruz.

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak, endikasyon ve hastalık adı belirterek, besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil, bitkisel besin destek ürünüdür. 

 

Sorularınız için bize sitemizden ve sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

 

Ekoloji Market Organik Şemdinli Balı 
Şemdinli balı Hakkari Şemdinli yaylasında ki bitkilelerin binlerce kovanlarından elde edilen enfes bal türlerinden birisidir. Tamamen organik olan şemdinli balı gerçek bir lezzet şahaseridir. Organik üretilen bir şemdinli balında kesinlikle katkı maddesi bulunmaz. Kahvaltılıklarda sıklıkla tüketebileceğiniz şemdinli balı organik bal olarak bilinmektedir. Şemdinli balı tamamen süzme bir baldır. 

Organik Şemdinli Balı Ne İşe Yarar ve Faydaları Nedir?
Ekoloji Market Şemdinli Balı, C vitamini, kalsiyum, demir, fosfat, sodyum, klorür, potasyum, magnezyum, B1, B2, B3, B5, B6 vitaminleri içerir. Bal, anti-bakteriyel özelliklere sahiptir, bu yüzden geleneksel ilaçlarda, kürlerde, karışımlarda doğal bir antiseptik olarak kullanılmaktadır. Şemdinli  çiçek balı, vücudun günlük ihtiyaç duyduğu besin ve enerji öğelerini karşılamak adına lezzetli bir alternatif sunar. 

Organik Şemdinli Balı Saklama Koşulları Nedir?
Organik Şemdinli Balı  oda sıcaklığında (18-24°C) nem almayacak şekilde muhafaza edilmelidir. Bu doğrultuda Şemdinli Balı kendi dayanıklı ve hijyenik cam kavanozunda, doğrudan ısı ve ışık almayacak şekilde ağzı kapalı olarak muhafaza edebilirsiniz.

Bal zamanla kristalleşebilir ancak bu şekilde tüketime uygundur. Kavanozu 45 C' de bir süre ben mari usulü bekleterek de tüketebilirsiniz.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır