Beeo Organik Yayla Çiçek Ham Balı Ardahan Yöresi 300 gr

112.00 TL
Ürün Kodu
8681644702011
Marka
Beeo

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum

Beeo Organik Yayla Çiçek Ham Balı Ardahan Yöresi 300 gr

Doğu Anadolu Bölgesi’nin eşi benzeri bulunmayan şehirlerinden Ardahan… Kuzeydoğu ikliminin hüküm sürdüğü yaylalarda, benzersiz bir coğrafyada yetişen binbir çiçek ve bu arıların bu çiçeklerden elde ettiği bal, Organik Sertifikası ve BEE’O Propolis kalitesi ile sofralarınıza taşınıyor. 

Arıların yüksek yaylalarda doğal olarak yetişen yüzlerce çeşit çiçek nektarlarından elde ettiği ve enzimlerle karıştırarak içeriğini zenginleştirdiği yayla çiçek balı, kovandan gelen lezzetlerin ve değerli besinlerin başında geliyor. BEE'O Organik Yayla Çiçek Ham Balı Ardahan Yöresi, Organik Sertifikası ile doğallığı, saflığı ve benzersiz bir tadı sofralarınıza taşıyor.

Sözleşmeli Arıcılık Modeli’miz ile kovandan sofraya prensibiyle,  45°'nin üzerindeki sıcaklıklara ısıtılmamış ve 300 mikrondan daha küçük filtreler ile filtre edilmemiş, tüm enzimleri korunarak üretilen organik balımız, beslenmenize değer katıyor ve sofralarınızın vazgeçilmezi oluyor.

Katkı maddesi, koruyucu madde, boyar madde, alkol, glikol, gluten, GDO, ilave şeker veya ilave yağ içermez. Bu ürün helal sertifikalıdır. Sözleşmeli arıcılık modeliyle, İyi arıcılık uygulamaları prensiplerine dayanarak, organik ham bal kullanılarak üretilmiştir. Tüm ürünlerimizin formülleri Ar-Ge merkezimizde geliştirilmiştir, hepsi %100 doğal ve patentlidir ve ayrıca tamamı GMP, ISO 9000, ISO 22000, BRC, IFS, ISO 14001 ve COVID-19 güvenli üretim sertifikalarına sahip tesislerimizde paketlenmiştir.

Doğal ve saf, tıpkı kovandaki gibi...

Raf ömrü: 18 ay.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır