Sıkça Sorulan Sorular

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Siparişinizi genellikle siparişinizin olduğu gün ya da ertesi gün kargoya teslim ediyoruz. Kargo firmamız İstanbul Ankara İzmir gibi illere ertesi gün teslimini yapıyor. Nadiren de olsa stoğumuzda olmayan ürünler için sizinle iletişim kurarak bir kaç gün gecikmeli gönderim yapabiliyoruz. Kargo gönderiminde özellikle belirteceğiniz bir husus varsa lütfen siparişinizden sonra bizimle iletişim kurunuz. 

Ürünleriniz garantili mi?

Tüm ürünlerimiz tazelik garantimiz kapsamındadır. Size ulaşan ürünlerimizde bozuk olan ya da kullanma tarihi geçmiş ürün olması halinde koşulsuz iade edebilirsiniz. 

Hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz?

Siparişleriniz Sendeo Kargo (Koç holding) ve  Yurtiçi Kargo firması ile gönderilmektedir. Kapıda ödeme hizmeti sadece yurtiçi kargo ile sağlanabilmektedir. Kapıda ödeme siparişlerinizde lütfen yurtiçi kargoyu tercih ediniz. 

Ürünlerinize güvenebilir miyim?

2018 yılından bu yana sıcak ve samimi dükkanımızda canlı satış yapıyoruz. O günden bu yana binlerce memnun müşterimizle yolculuğumuza devam ediyoruz. Ürünlerimizi çoğu kadın yerel üretici olmak üzere en doğru tedarikçilerden araştırarak tedarik ediyor ve üreticileri seçerken çok titiz davranıyoruz. Sizin de güveninizi kazanmak için titiz çalışmamızı sürdürecek, sipariş ettiğiniz ürünleri özenle göndermeye gayret edeceğiz.

Taze Dükkan web ekibinde kimler var?

Henüz web gönderilerimiz çok yeni. O yüzden dükkandaki küçük ekibimizle bu gönderileri yapıyoruz. Sizin memnuniyetiniz ve siparişlerimiz arttıkça ekibimizi yeni üyelerle genişletmeyi düşünüyoruz:) 

Kapıda ödeme var mı?

Evet kapıda ödeme seçeneğiyle sipariş verebilirsiniz. Ayrıca kredi kartınız yoksa havale/eft seçeneğini tercih edebilir ve anasayfada sol alt köşede Hesap Numaralarımız linkindeki hesabımıza havale/eft yaparak bize bildirim yapabilirsiniz.  

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır