Soltis Güneş Sonrası Losyon 100ml

135.00 TL
Ürün Kodu

Marka
Soltis

İçeriğindeki saf Aloe Vera, beyaz ve hassas tenlerde uygulama sonrası ciltte oluşan reaksiyona bağlı olarak kızarıklık yapabilir ancak belli bir süre sonra cilt yatışır, kızarıklık geçer ve ipeksi pürüzsüzlüğe kavuşur!

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum

Soltis Güneş Sonrası Losyon 100ml

Özellikle güneşlenme sonrası cildin kaybettiği nemi geri kazanması için duş sonrası losyonu kullanmanızı tavsiye ederiz. Cildi serinletir ve rahatlatır. 6 aylık bebeklerden itibaren her yaş grubu için kullanılabilir.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinin:

Güneş sonrası losyon kullanmak en az güneş altında uyguladığımız koruma kadar önemlidir. Losyon formülü tamamen organik olup, sizi doğal olarak korur ve her yaş grubu için kullanımı uygundur.
Cildimizi çok uzun süre güneşe maruz bırakmak, doğal bariyerimiz olan deriye zarar vermek demektir. Özellikle hassas ciltler güneşlenme esnasında nem kaybeder ve güneşlenme sonrasında cilt kurur, gerilir ve hassaslaşır. Soltis Güneş Sonrası Losyon size tam da bu noktada yardımcı olur, cildinizin nem kaybını telafi ederek cildinizi korur ve besler. Dolayısıyla genç ve sağlıklı bir cilt görünümüne sahip olursunuz. İçerdiği E vitamini, aloe vera, jojoba, nar çekirdeği, argan, hindistan cevizi yağı gibi doğal bitkisel bileşenleri sayesinde, cildiniz ihtiyacı olan neme kavuşur ve beslenir. Asla sağlığınızı tehdit edecek bileşenler barındırmaz.

E vitamini cilt, saç ve bağışıklık sistemi sağlığımız için son derece önem taşımaktadır. Biz de bunun bilincinde olarak, ürünlerimizde E vitamini kullanıyoruz. Yaşlanma karşıtı özelliği de olduğu bilinen bu vitamin cildinizi korur, deri üzerindeki sağlıksız hücreleri onarır ve yeniler.

Siz de E vitamini yönünden zengin olan ürünlerimizi kullanarak cildinizi koruyun ve yaşlanma sürecini geciktirin.

Aloe Vera

Cilde hidrasyon sağlar aynı zamanda cildin nemini korumasına da yardımcı olur. Aloe Vera cildi besler, yeniler. İçerdiği çok sayıda besleyici element sayesinde yeni hücrelerin oluşumuna katkıda bulunur.

Roucou Yağı

Havuçtan 100 kat daha fazla beta-karoten içerir. Elajik asit içerir, sertbest radikallerin nötralize edilmesine yardımcı olarak ek koruma sağlar.

Vitamin E

Antioksidan etki göstererek cildin serbest radikallere karşı direncini arttırır. Cildi iyileştirici ve çok iyi nemlendiricidir. Hasar görmüş cildin tamiri için çalışır. Oluşmuş veya oluşabilecek çatlaklara karşı mücadele eder.

Nar Çekirdeği Yağı

Sağlıklı ve yeni hücre gelişimini teşvik ederek kuru ve olgun ciltleri yumuşatır. Besin maddeleri ve antioksidanlar bakımından zengindir. Nar Çekirdeği yağı cildi nemlendirir ve korur. Erken yaşlanmayı önlemeye yardımcı olur. Ayrıca, küçük cilt tahrişlerinin tedavisinde yararlı olan yangı giderici özelliklere de sahiptir.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır