Gümüldür Lüks Satsuma Mandalina 7 Kg

70.00 TL
Ürün Kodu

Marka
NACİYE HANIM ÇİFTLİĞİ

İzmir Gümüldür'de Naciye Hanım Çiftliği'nden enfes lezzete sahip ince kabuklu satsuma mandalinalar bu yıl sağlığınızı desteklerken damaklarınızda enfes bir tat bırakacak. Küçük bir aile çiftliğinde özenle yetiştirilen mandalinaları çok beğeneceksiniz. Not: Mandalina gönderimleri İzmir'den yapıldığından şayet sepetinizde mandalinadan başka ürünler de varsa tarafınıza iki ayrı kargo gönderilecektir. Mandalinalar her 1 Kasım-25 Ocak tarihlerinde gönderilecektir. O tarihler dışında siparişe kapalıdır.

Ürün hakkında bilgi almak istiyorum
Yerli Üretim

Gümüldür Lüks Satsuma Mandalina 7 Kg

Türkiye'nin en kaliteli mandalinalarının yetiştiği İzmir Gümüldür'den enfes mandalinalar hem bağışıklığınızı destekleyecek hem de damaklarınızda enfes bir tat bırakacak, Naciye Hanım Çiftliği'nde 45 yıl önce başlayan mandalina yetiştirme yolculuğunun seçkin meyveleri artık TAZE DÜKKAN üzerinden sizlerle buluşuyor.

Orijin olarak Japonya'nın Satsuma adasından getirilen satsuma mandalinası, çekirdeksiz, ince kabuklu ve üstün lezzetli olmasıyla tanınıyor.  Bu meyveleri çok beğeneceksiniz. 

Mandalinaları oda sıcaklığında 5 gün, balkonunuzda 2-3 hafta, buzdolabında 1 ay tazeliğini koruyarak tüketebilirsiniz. 

Not 1: Firma merkezimiz yalova'da bulunmaktadır. Ancak Mandalinalar İzmir'den gönderilmektedir. Kargo firmasından kaynaklı olarak İzmir'den yapılan mandalina gönderimlerinde kapıda ödeme seçeneği kullanılamamaktadır. Şayet sepetinizde mandalina dışında ürün varsa yine kapıda ödeme seçeneğini kullanamazsınız o nedenle mandalina ile birlikte başka siparişleriniz olduğunda mandalinayı KK seçeneği ile ya da havale yöntemi ile ödemeyi seçip diğer ürünleriniz için ayrı bir sipariş oluşturup kapıda ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır